TAÇ Deko DizaynHakkımızda

Biz Kimiz?

2009 yılında İpek sıva üretmeye başlayan çalışmalarımız, başlangıçtan bu yana hiç durmadan ve her geçen gün gelişerek devam ediyor. TAÇ DEKO DİZAYN olarak, 10 yılı aşkın bir zamanda kat ettiğimiz gelişim ve ürün zenginliği ile dekoratif ve yalıtım temelindeki ihtiyaçlardan istenilen, hayal edilen mekanlar için TAÇ İpek Sıva ürünümüzü gayretle ürettik. Bu gurur verici tabloya TAÇ İpek Sıva üretiminden son tatbikine kadar çalışan her bireyin azmi, çalışma aşkı ve emeği ile ulaştık. Geçmişin birikimleri ve geleceğin teknolojilerini birleştirerek doğru bir yolda, sağlam adımlar atarak hem kendimiz, hem de ülkemiz için son derece yararlı faaliyetlerde bulunduk. En iyi kalite olan ürünlerimizi TAÇ DEKO DİZAYN ailesine mensup olan herkes bu işe yüreğini koyarak çalıştı. Kalite bizim için bir gelenek, yenilik ise bir görev oldu.

Neler Yapıyoruz?

TAÇ Deko Dizayn olarak İpek Sıva üreti ve satışının haricinde; profesyonel ekiple işin erbabı güler yüzlü samimi ekibimizle İpek sıva uygulama, yapıların iç ve dış tadilatlarını anahtar teslimi tadilatının yapılması, Temelden çatıya kadar diye tabir ettiğimiz inşaat ve dekoraasyon faaliyetlerinin tüm proje ve uygulama aşamasında varız, laminat parke döşenmesi ve tadilat işlemleri, ıslak zeminler için fayans, kalebodur döşeme ve onarım faaliyetleri, ahşap dekorasyon bakım tamirat ve dekor çalışmaları, Alçı, Alçı boya, badana, alçıpan bölme, asma tavan, kartonpiyer yapımı, kırma, yer değiştirme işlemleri yanı sıra su ve elektrik tesisatı, dış cephe mantolama, bahçe duvarları yapımı, su ve nem izaolasyonlarının yapılması, Çatı yapımı, çatı onarımı ve aktarım işleri, temel su yalıtımı, teras kaplama işlemlerinin yapılması, ana faaliyetlerimizdir.

Neden TAÇ İpek Sıva'yı Seçmelisiniz?

Geri Kazanılır

Tamamen su bazlı olması nedeniyle istenildiğinde geri kazınarak jel haline dönüştürülebilir. Böylece kolayca tamir edilebilir.

Kolay Uygulanabilir

Ürün uygulanışı çok kolay olup bir kaç adımda mekanın bütün havasını değiştirmeye hazır hale getirebilmektedir.

Çok Ekonomiktir

Vivo İpek Sıva ekonomiktir. Hafiftir ve kolay taşınır. Hızlı uygulanır.

Yalıtım Sağlar

İçindeki komponentler sayesinde ciddi bir yakıt tasarrufu sağlar. Duvar ile arasında ısı köprüsü kurarak ısının yapıya yayılmasını engeller.